Zmień swój rower – malowanie rowerów

Rower – ten środek komunikacji gwarantuje wielką frajdę z jego korzystania, powoduje, że dbamy o swoją kondycję fizyczną i zdrowie a oprócz dbamy o naturalne środowisko, postawa proekologiczna. O czym mowa? Na pewno mam tu na pomysłu rower. Jest to bardzo sprawny i szybki środek komunikacyjny szczególnie w aglomeracjach a dodatkowo tani w eksploatacji. Tani – ok ale dlaczego szybki i sprawny? przecież to rower on jest bardzo wolny o ile porównamy go z innymi środkami komunikacyjnymi to pozostaje daleko z tyłu pod względem prędkości jaką rozwija. Te argumenty to z pewnością prawda ale popatrzmy na rower z innej perspektywy. Mamy miasto, godziny szczytu, korki na ulicach, kierowcy którzy wpadają w szał, komunikacja miejska posiada spore opóźnienia, tłok, zaduch. Taka sytuacja jest znana większości z nas. Spotykamy się z nią omal codziennie. Można to jednakże bardzo łatwo wyedytować. Wystarcz wziąć nasz rower i ruszyć nim do pracy, szkoły na spotkanie z przyjaciółką itd. Wówczas nie czekamy w korku, nie martwimy się czy autobus zdąży na czas. Wszystko uzależniony jest od nas samych, od tego jak szybko będziemy chcieli dotrzeć i od tego jaką będziemy mieli kondycję. Wyżej wymieniony argument jest jednym z powodów dla którego coraz większa ilość osób sięga po rower i traktuje go jako środek komunikacji.

Jeżeli masz ochotę przemalować swój rower jednak nie wiesz jak zostaw to nam. Oferujemy fachowe lakierowanie rowerów oraz pomoc we wszystkim, co jest z tym związane.

Przywieź swój rower i zaproponuj kolor a my zajmiemy się resztą – lakierowanie rowerów. Przygotujemy go do lakierowania a więc rozkręcimy Twój rower i później zmontujemy go do kupy. Robiąc to Twój rower przejdzie przegląd. Wyregulujemy go i przesmarujemy byś cieszył się z odrestaurowanego roweru.